Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Refresh
jv: Anyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Database type
jv: Tipe Database

en: Created
jv: Digawé

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: warning
jv: weling

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: The file could not be uploaded.
jv: Berkas ora bisa diunggah.

en: PHP memory limit
jv: Batesan memori PHP

en: Database updates
jv: Nganyari database
