Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Database type
ka: მონაცემთა ბაზის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Info
ka: ინფო

en: warning
ka: გაფრთხილება
