Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (34 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Author
ku: نووسەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Releases
ku: وەشانەکان

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: n/a
ku: نییە

en: Database type
ku: چەشنی بنکەی دراوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: OK
ku: باشە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Info
ku: زانیاری

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: ok
ku: باشە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: PHP memory limit
ku: سنووری بیرگەی PHP.

en: Database updates
ku: نوێکردنەوەکانی بنکەی دراوە
