Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Database type
mn: Өгөгдлийн сангийн төрөл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: warning
mn: сануулга

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Database updates
mn: Өгөгдлийн сангийн шинэчлэлтүүд
