Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Database type
nn: Databasetype

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored on
nn: Skrive

en: Info
nn: Informasjon

en: warning
nn: åtvaring

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: PHP memory limit
nn: PHP-minnegrense

en: Database updates
nn: Databaseoppdateringar
