Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta4) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Projects
pl: Projekty

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: n/a
pl: n.d.

en: Database type
pl: Typ bazy danych

en: Created
pl: Utworzono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: User data
pl: Dane użytkownika

en: Last checked
pl: Ostatnio sprawdzano

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Info
pl: Informacja

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: Website
pl: Strona WWW

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Client
pl: Klient

en: ok
pl: W porządku

en: Recommended
pl: Polecam

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Websites
pl: Strony

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: PHP memory limit
pl: Limit wykorzystania pamięci przez PHP

en: Database updates
pl: Wersja bazy danych

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: User information
pl: Informacje o użytkowniku

en: Configuration files
pl: Pliki konfiguracyjne

en: Updates available
pl: Aktualizacje są dostępne

en: Allowed types: @extensions.
pl: Dozwolone rozszerzenia: @extensions.

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval
