Share Everywhere (3.0.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Location
da: Lokation

en: Display title
da: Display titel

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Full
da: Fuld

en: Alignment
da: Justering

en: Style
da: Typografi

en: Product types
da: Produkttyper

en: Node content
da: Node indhold

en: Links area
da: Linkområde

en: Web services
da: Web-services

en: Align left
da: Venstrejusteret

en: Align right
da: Højrejusteret

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
