Share Everywhere (3.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Location
mr: स्थळ

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन
