Share Everywhere (3.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad

en: Web services
nn: Nettjenester
