Share Everywhere (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Location
hr: Lokacija

en: Style
hr: Stil
