Share Everywhere (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Location
km: ទីតាំង
