Share Everywhere (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Location
eo: Loko

en: Display title
eo: Montrata titolo
