Share Everywhere (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Custom
ru: Собственная

en: Visibility
ru: Видимость

en: Location
ru: Место

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Style
ru: Стиль

en: Product types
ru: Типы товаров

en: Node content
ru: Содержимое материала

en: Links area
ru: Область ссылок

en: Align left
ru: По левому краю

en: Align right
ru: По правому краю

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: View modes
ru: Режимы отображения

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
