Share Everywhere (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Location
bs: Lokacija

en: Style
bs: Stil
