Share Everywhere (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Location
eu: Kokalekua

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Full
eu: Osoa

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Style
eu: Estiloa

en: Node content
eu: Nodoaren edukia

en: Align left
eu: Lerrokatu ezkerrean

en: Align right
eu: Lerrokatu eskuinean
