Share Everywhere (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Location
is: Staðsetning

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Style
is: Stíll
