Share Everywhere (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Custom
jv: Kostum

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Location
jv: Lokasi

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
