Share Everywhere (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Location
pl: Położenie

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Full
pl: Pełny

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Style
pl: Styl

en: Product types
pl: Typy produktów

en: Node content
pl: Zawartość węzła

en: Links area
pl: Obszar odnośników

en: Align left
pl: Wyrównaj do lewej

en: Align right
pl: Wyrównaj do prawej

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
