Share Everywhere (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Location
vi: Vị trí

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Alignment
vi: Căn chỉnh

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Product types
vi: Loại sản phẩm

en: Node content
vi: Nội dung node

en: Links area
vi: Các liên kết đi kèm

en: Align left
vi: Canh trái

en: Align right
vi: Canh phải

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
