Share Everywhere (8.x-1.21) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Custom
ja: カスタム

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Location
ja: 場所

en: Display title
ja: タイトルを表示

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Full
ja: すべて

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: Style
ja: スタイル

en: Product types
ja: 商品タイプ

en: Align left
ja: 左揃え

en: Align right
ja: 右揃え

en: Libraries
ja: ライブラリ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: View modes
ja: ビューモード

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
