Share Everywhere (8.x-1.21) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Location
ne: स्थान

en: Display title
ne: शिर्षक प्रदर्शन
