Share Everywhere (8.x-1.21) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Full
oc: Complet

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Style
oc: Estil

en: Node content
oc: Contengut del nosèl

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
