Share Everywhere (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Location
af: Ligging

en: Libraries
af: Biblioteke
