Share Everywhere (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Location
bn: অবস্থান

en: Libraries
bn: লাইব্রেরী সমূহ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
