Share Everywhere (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Location
ca: Localització

en: Display title
ca: Mostra el títol

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Full
ca: Complet

en: Alignment
ca: Alineació

en: Style
ca: Estil

en: Product types
ca: Tipus de productes

en: Node content
ca: Contingut del node

en: Align left
ca: Alinea a l'esquerra

en: Align right
ca: Alinea a la dreta

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: View modes
ca: Modes de visualització

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ca: Especifiqueu les pàgines usant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Un camí d'exemple és %user-wildcard per a totes les pàgines d'usuari. %front és la portada.
