Share Everywhere (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Location
nl: Locatie

en: Display title
nl: Titel weergeven

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Full
nl: Volledig

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Style
nl: Stijl

en: Product types
nl: Producttypes

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Links area
nl: Linkvak

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: View modes
nl: Weergavemodi

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's aan de hand van hun pad. Voer één pad in per regel. Het '*' karakter kan als jokerteken gebruikt worden. Een voorbeeldpad is %user-wildcard voor elke gebruikerspagina. %front is de voorpagina.
