Share Everywhere (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Custom
sv: Anpassad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Location
sv: Plats

en: Display title
sv: Titel för visning

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Full
sv: Fullständig

en: Alignment
sv: Placering

en: Style
sv: Stil

en: Product types
sv: Varutyper

en: Node content
sv: Nodinnehåll

en: Links area
sv: Länkfält

en: Align left
sv: Vänsterjustera

en: Align right
sv: Högerjustera

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: View modes
sv: Visningsläge

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
sv: Ange sidor genom att använda deras sökvägar. Ange en sökväg per rad. Tecknet '*' är ett jokertecken. Ett exempel på sökväg är %user-wildcard för varje användarsida. %front är startsidan.
