Share Everywhere (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Display title
te: శీర్షిక చూపించు

en: Full
te: పూర్తి

en: Style
te: శైలి
