Share Everywhere (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Location
ug: ئورنى

en: Full
ug: تولۇق

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى
