Share Everywhere (8.x-1.30) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
