Share Everywhere (8.x-1.30) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Full
sk: Plný

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Style
sk: Štýl

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: Links area
sk: V oblasti pre odkazy

en: Align left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align right
sk: Zarovnať vpravo

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
