Share Everywhere (8.x-1.30) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง

en: Align left
th: จัดชิดซ้าย

en: Align right
th: จัดชิดขวา

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: View modes
th: โหมดของวิว

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
