Share Everywhere (8.x-1.30) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Location
sq: Vendodhja

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
