Share Tabs (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Tab
fi: Välilehti

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
