Share Tabs (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
