Share Tabs (1.0.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Entity
gl: Entidade

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
