Share Tabs (1.0.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Entity
hi: इकाई

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
