Share Tabs (1.0.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Entity
oc: Entitat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
