Share Tabs (1.0.2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
