Share Tabs (1.0.3) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Tabs
bs: Tabovi
