Share Tabs (1.0.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Tab
lv: Cilne

en: Entity
lv: Entītija

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Weight for @title
lv: Svars @title
