Share Tabs (1.0.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
