Share Tabs (1.0.3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Type
de: Typ

en: Remove
de: Entfernen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Ajax
de: AJAX

en: Entity
de: Entität

en: Machine name
de: Systemname

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Entity ID
de: Entitäts-ID

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: View Mode
de: Anzeigemodus

en: Clone of @label
de: Duplikat von @label
