Share Tabs (1.0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Tabs
ps: ټوپونه
