Share Tabs (1.0.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
