ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: List
af: Lys

en: No
af: Nee

en: Settings
af: Verstellings

en: Mail
af: E-pos

en: Other
af: Ander
