ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: List
cy: Rhestr

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Other
cy: Arall
