Share Message (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: List
et: Nimekiri

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Mail
et: E-post

en: Other
et: Muu

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Sharing
et: Jagamine

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Machine Name
et: Masinnimi
