ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: List
hr: Popis

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Mail
hr: E-pošta

en: Other
hr: Ostalo

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
