ShareMessage (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: List
ml: പട്ടിക

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Mail
ml: മെയിൽ
